کانتنت نگار
مشاور شما در دیجیتال کانتنت نگار
۰۹۱۹۰۹۷۳۵۹۴
محتوا نگاران کانتنت نگار
سفارش تولیدمحتوا شرکت رنگارنگ آریا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت واردات کاغذ ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت ایمان صنعت ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت مداد رنگی احمد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت پلاستیک صنعت ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت پوشاک خانواده ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت تجاری آریا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت البرز دارو صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت قالی مشهد صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا وب سایت هستی صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا خدمات شستشو خودرو صدور فاکتور شد
سفارش تولیدمحتوا شرکت اب معدنی وانا صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت یزد خدمات صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت تعمیرات موبایل صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت خودرو یزد صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت خودرو یزد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت تعمیرات موبایل ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت یزد خدمات ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت اب معدنی وانا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا خدمات شستشو خودرو ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا وب سایت هستی ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت قالی مشهد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت البرز دارو ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.

بک لینک

بک لینک: ایجاد اعتبار توسط بزرگان به زبانی ساده، لینکی که از یک سایت به سایت دیگری داده میشود بک لینک نام دارد.

مثلا سایت الف به سایت ب لینکی میدهد در این صورت سایت الف، بک لینک داده و سایت ب بک لینک گرفته است. در نتیجه افرادی که در سایت الف هستند با کلیک بر روی بک لینک داده شده که بصورت حرفه ای و طبیعی در میان محتوای سایت الف گنجاده شده است، وارد سایت ب میشوند و این ورودی به سایت ب باعث افزایش ارزش و اعتبار آن در نزد گوگل، و بازدهی بسیار بالایی در سئو آن سایت خواهد داشت.

Inbound link یا لینک (ورودی) هم جز اسم هایی است که بخاطر ورود افراد از طریق بک لینک ها به یک سایت، استفاده میشود. حتی اگر بک لینک را این گونه تعریف کنیم که باعث میشود کاربران به خارج از وب سایتی که در آن قرار دارند هدایت شوند ،در این صورت عنوان external link یا (لینک خارجی) را هم میتوان به آن خطاب کرد.

ما ۲۴ ساعته آنلاین هستیم تماس بگیرید

اما باید به این نکته اشاره بکنیم که کیفیت در بک لینک های استفاده شده بسیار مهم خواهد بود! یعنی بک لینک ها دارای ارزش و اعتبار یکسانی نیستند ، درواقع دریافت تعداد کمی بک لینک از منابع معتبر و با کیفیت، بسیار باارزش تر و تاثیر گذار تر از دریافت تعداد زیادی بک لینک از وب سایت های اسپم و منابع بدرد نخور، خواهد بود. بنابراین در حالت کلی بک لینک ها به دوسته تقسیم میشوند، اول لینک های فالو (follow):  بک لینک ها به طور پیش فرض فالو در نظر گرفته میشوند یعنی این لینک ها ارزشمند هستند و دردرجه بندی گوگل بر رتبه بندی وب سایت تاثیر گذار خواهند بود. دوم لینک های نو فالو (nofollow) : در مقابل لینک هایی وجود دارد که گوگل برای آن ها هیچ ارزشی قایل نیست مثل: بک لینک های ویکی پدیا ، بک لینک های وبلاگ ها ، بک لینک های مربوط به شبکه های اجتماعی و ... .کانتنت نگار با خدمات تولید محتوا در تمامی زمینه های تخصصی , خدمات بک لینک را به عنوان یکی از خدمات ارزنده خود به کاربران عرضه مینماید. خدمات بک لینک یکی از کاربردی ترین خدمات کانتنت نگار در افزایش بازدید سایت شما و ارائه محصول و معرفی خدمات شما می باشد. کافی ست همین الان با شماوران ما ارتباط و از خدمات بک لینک کانتنت نگار بهره مند شوید.

کانتنت نگار بزرگترین مرجع ارائه خدمات تولید محتوا صوتی تصویر و طراحی و مارکتینگ

کافی ست در وب سایت با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره موبایل ثبت نام کرده و سفارش بک لینک خود را ثبت کنید تا  زیر 3 دقیقه با شما تماس گرفته شده و بصورت رایگان فاکتور خود را دریافت نمائید. ثبت سفارش و صدور فاکتور رایگان است.

حال شاید این سوال پیش بیاید که آیا بک لینک های نوفالو هیچ ارزشی ندارند؟! پس اگرارزشی ندارند چرا اصلا این تقسیم بندی صورت گرفته است!

در جواب این سوال باید بگویم که اگر فقط از لینک های فالو استفاده کنیم می‌تواند از دید موتورهای جستجو حالت غیرطبیعی داشته و رباتیک به نظر برسد! درواقع، لینک‌های نوفالو می‌توانند این مشکل را برطرف کرده و به طور غیرمستقیم بر این فرایند تأثیر بگذارند. مثلا، یک بک لینک نوفالو از وب‌سایتی پرمخاطب می‌تواند روش خوبی جهت تبلیغات برای وب‌سایت تان باشد. درواقع، بک‌لینک‌ های نوفالو مناسب می‌توانند منبع ارزشمندی برای معرفی شما و ایجاد ترافیک ورودی (Referral Traffic) برای سایت شما باشند.

همان گونه که میدانید در دنیای واقعی باید هزینه هایی برای ارتباطات خود در کسب و کار هایتان کنار بگذارید تا بتوانید با افراد ارزشمندی آشنا شوید. پس اگر میخواهید اعتبار جمع کرده و دارای رتبه های چشمگیری باشید ،در دنیای گسترده وب نیز همین مسیر را باید طی کنید. تیم کانتنت نگار مفتخر است با تیم سازی قوی در بحث تحقیق و بررسی جهت آماده سازی بک لینک های اصولی و برنامه ریزی استراتژی های منظم لینک دهی ، در زمینه ی کسب و کارهای مربوطه، شما را تا کسب جایگاه های ارزشمند همراهی کند.

علاوه بر تقسیم بندی که در بالا به آن اشاره شد، بک لینک ها به دو قسمت داخلی و خارجی نیز تقسیم میشوند. بک لینک های داخلی لینک هایی هستند که توسط آن ها به صفحات دیگر سایت خودمان ارجاع میدهیم استراتژی بک لینک های داخلی امری بسیار مهم است و در نزد گوگل بسیار ارزشمند است، و بک لینک های خارجی به لینک هایی گفته میشوند که از سایت های دیگر به سایت شما لینک می دهند و باعث ایجاد ارتباطاتی قوی و اعتبار سازی هدفمندی برای شما میشوند. این مطلب بصورت چکیده ای خدمت شما ارایه گردید پس ضرورت ایجاد بک لینک ها را جدی بگیرید و با مشاوران ما ، برای ایجاد انواع لینک دهی به صورت هدفمند، در ارتباط باشید.

اعتبار پیدا کنید ، پیشرفت کنید ، اعتبار بدهید
خدمات بک لینک حرفه ای 

کانتنت نگار بزرگترین مرجع ارائه خدمات تولید محتوا صوتی تصویر و طراحی و مارکتینگ