کانتنت نگار
مشاور شما در دیجیتال کانتنت نگار
۰۹۱۹۰۹۷۳۵۹۴
محتوا نگاران کانتنت نگار
سفارش تولیدمحتوا شرکت رنگارنگ آریا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت واردات کاغذ ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت ایمان صنعت ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت مداد رنگی احمد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت پلاستیک صنعت ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت پوشاک خانواده ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت تجاری آریا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت البرز دارو صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت قالی مشهد صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا وب سایت هستی صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا خدمات شستشو خودرو صدور فاکتور شد
سفارش تولیدمحتوا شرکت اب معدنی وانا صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت یزد خدمات صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت تعمیرات موبایل صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت خودرو یزد صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت خودرو یزد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت تعمیرات موبایل ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت یزد خدمات ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت اب معدنی وانا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا خدمات شستشو خودرو ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا وب سایت هستی ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت قالی مشهد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت البرز دارو ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.

تبلیغات و تولید محتوای اینستاگرام

تبلیغ در بزرگترین بیلبورد حال حاضر اینستاگرام !

امروزه اکثر افرادی را که روزانه آن ها را در سطح شهر مشاهده میکنیم ، به راحتی میتوانیم در فضای مجازی مخصوصا اینستاگرام پیدا کنیم. این قدرت رسانه ی بوجود آمده را نشان میدهد و فقط تصور کنید که در چندین سال آینده گستره ی این رسانه های مجازی در زندگی ما، به کجا خواهد رسید! بنابراین در عصر حاضر، بخاطر دسترسی آسان اکثر مردم به اینترنت و آشنایی آن ها با فضای رسانه ای مجازی، فرهنگ استفاده از آن به امری جا افتاده و به بخشی جدا نشدنی در برنامه های روزمرشان تبدیل شده است، پس سرمایه گذاری روی این فضا و درنتیجه پیدا کردن مخاطبان هدف از این طریق چه بسا بسیار راحت تر از پیدا کردن مخاطب در روش های سنتی خواهد بود.کانتنت نگار با بکارگیری نویسندگان و طراحان متخصص درج محتوا در اینستاگرام در تمامی مدل های کسب کار میتوانید بهترین تولید محتوا اینستاگرامی را برای شما محیا نماید. تا بهترین ویو رو از تولیدمحتوا تصویری یا موشن گرافی  و طراحی گرافیکی یا پست زیبا طراحی شده در اینستاگرام از اکانت اختصاصی خودتان بگیرید. تضمین ویو جزء با تبلیغات هدفنمد در اینستاگرام محیا نخواهد شد کافیست بازاریابی اینترنتی خود در اینستاگرام را به ما بسپارید.  کافی ست با مشاوران ما تماس و از خدمات تبلیغات در اینستاگرام بهره مندشوید.

ما ۲۴ ساعته آنلاین هستیم تماس بگیرید

حال شما ترجیح میدهید که کم ترین هزینه تبلیغات در اینستاگرام و بیشترین بازدهی را داشته باشید یا هزینه های سرسام آوری بابت تبلیغ پرداخت کرده و هیچ, نتیجه ای نداشته باشید؟! البته لازم به ذکر است که هر مدل تبلیغ اگر به صورت اصولی و در زمان مناسبی ارائه شود، قطعا تاثیر گذاری خود را خواهد گذاشت. همانند تبلیغات محیطی پرهزینه که در تلوزیون یا بیلبورد های سطح شهر مشاهده میکنید. اما مخاطب ما بسیاری از افرادی است که میخواهند نسبت به کسب و کار خود ، هزینه های بسیار کمتری بابت تبلیغات پرداخت کرده و به مرور حرفه ی خود را گسترش دهند.

کانتنت نگار بزرگترین مرجع ارائه خدمات تولید محتوا صوتی تصویر و طراحی و مارکتینگ

کافی ست در وب سایت با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره موبایل ثبت نام کرده و سفارش تبلیغ در اینستاگرام خود را ثبت کنید تا  زیر 3 دقیقه با شما تماس گرفته شده و بصورت رایگان فاکتور خود را دریافت نمائید. ثبت سفارش و صدور فاکتور رایگان است.

نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که در حال حاضر در ایده آل ترین زمان ممکن برای تبلیغات در اینستاگرام و تولید محتوا هستیم! زیرا به نظر ما هنوز اینستاگرام به میزان هزینه های واقعی در تبلیغات خودش نرسیده است و هنوز صرفه ی اقتصادی بسیار بالایی دارد. پس تا دیر نشده تولید محتوا را استارت بزنید و  نسبت به معرفی کسب و کار های خود با هزینه های به صرفه تری اقدام بکنید وگرنه تا چندین سال آینده هزینه های سنگینی پیش روی تبلیغات اینستاگرام خواهد بود و شاید بسیاری از افراد حسرت این موقعیت زمانی حال حاضر را بخورند!

تیم کانتنت نگار در بحث تبلیغات ، بیش از هر سبک تبلیغی، روی خدمات و تبلیغات اینستاکرام متمرکز شده است. از ایده پردازی تا تولید محتوا، دیتا انتری یا محتوا گذاری تا طراحی پست های اینستاگرامی، و در نهایت مدیریت اکانت های اینستاگرامی و اجرای کمپین های تبلیغاتی. بستری بالغ بر هزاران صفحه ی اینستاگرامی معروف و پربازدید در سطح کشور، با مشاوره های اصولی و استراتژی هایی برای هزینه های مقرون بصرفه در مقابل بازدید های بیشتر نسبت به کسب و کار و اهداف شما. راهنمایی ما را نسبت به تجربه ای که داریم جدی بگیرید و فرصت را غنیمت بشمارید. هم اکنون زمان مناسبی برای استفاده از این خدمات ، با نازلترین هزینه ها ست، پس تا دیر نشده شروع کنید.

شما با تولید محتوا با طراحی یک بنر یا ساخت یک فایل ویدیویی (که ما مفتخریم جز تولیدکنندگان محتوای مدنظر شما باشیم)، کسب و کار خود را به صورت مستقیم یا به صورت مفهومی و ضمنی، در صفحات پربازدید اینستاگرام به مخاطبان هدف خود ، معرفی کنید. پس توصیه ما به شما این است که حتی اگر قصد فروش محصول یا خدمت ناچیزی را هم دارید، از خدمات تبلیغات در انستاگرام استفاده کنید چرا که در ابتدای این مطلب به جامعه ای که در اینستاگرام شکل گرفته است اشاره کردیم بنابراین مردم در این فضا بدنبال رفع کوچکترین نیاز های خود خواهند بود.

  • بیش از هرچیزی باید محتوای تبلیغی خود را آماده کنید: سناریو  تولید محتوا
  • سپردن محتوای آماده شده به یک شخص که بازدید زیادی دارد، یا سپردن محتوا به تیم های کمپین محتوایی برای درج آگهی تبلیغاتی، حال به صورت پست یا استوری برای جذب دنبال کنندگان هدف.
  • شما حتما باید صفحه ای داشته باشید که بتوانید به خوبی با مخاطبان خود ارتباط بگیرید و آن ها را ترغیب کنید به استفاده از مطالب شما و به نوعی اعتماد مخاطب را جلب کنید.
  • اجرا کردن و پیاده سازی کمپین های فروش، آفر یا کد تخفیف ویژه ی خدمات یا محصولی که ارایه می دهید.

با تولید ایده هایی جدید و جذاب در تبلیغات، مخصوصا در بخش تبلیغات ویدیویی، اگر به گنج اینستاگرامی دست پیدا کنید ویدیو شما وایرال شده و به اصطلاح به صورت ویروسی پخش و دست به دست میشود و دیگر نمیتوان جلوی پخش تبلیغات شما را در صفحات اینستاگرامی گرفت.
هم اکنون با مشاوران ما در ارتباط باشید و به صورت اصولی و حرفه ای با مدیریتی منظم به تمام اهداف با تولید محتوا هدفمند خود دست پیدا کنید.

بزرگترین ویترین در دستان شما تبلیغ در اینستاگرام 

کانتنت نگار بزرگترین مرجع ارائه خدمات تولید محتوا صوتی تصویر و طراحی و مارکتینگ