کانتنت نگار
مشاور شما در دیجیتال کانتنت نگار
۰۹۱۹۰۹۷۳۵۹۴
محتوا نگاران کانتنت نگار
سفارش تولیدمحتوا شرکت رنگارنگ آریا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت واردات کاغذ ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت ایمان صنعت ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت مداد رنگی احمد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت پلاستیک صنعت ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت پوشاک خانواده ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت تجاری آریا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت البرز دارو صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت قالی مشهد صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا وب سایت هستی صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا خدمات شستشو خودرو صدور فاکتور شد
سفارش تولیدمحتوا شرکت اب معدنی وانا صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت یزد خدمات صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت تعمیرات موبایل صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت خودرو یزد صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت خودرو یزد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت تعمیرات موبایل ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت یزد خدمات ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت اب معدنی وانا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا خدمات شستشو خودرو ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا وب سایت هستی ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت قالی مشهد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت البرز دارو ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.

تبلیغ در گوگل

چه کسی بهتر از گوگل!؟ امروزه در اکثر بخش هایی که روزانه در فضای اینترنت با آن ها سر و کار داریم به طریقی با خدمات موسسات گوگل در ارتباط هستند. به عنوان نمونه از غول موتور جسجوگر گوگل گرفته تا یوتیوب و جیمیل و هزاران ابزار رایگان دیگر. پس تصور کنید که این موسسه ی جهانی دارای چه فضای تبلیغاتی گسترده ای با چه میزان از اطلاعات دقیق و امکاناتی کاربردی میباشد. یکی از این بخش های مهم که کاربرد بسیار تاثیرگذاری در بخش تبلیغات گوگل ادوردز (Google Adwords) نامیده میشود. در کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز با نشان دادن وب سایت شما، به افرادی که علاقه مند و دنبال کننده ی کیورد های مد نظر شما هستند، به بهترین شکل ممکن ورودی سایت شما و به بیان دیگر مشتری شما فراهم خواهد شد. جالب است بدانید اولویت چنین شرکت بزرگی ایجاد شرایطی است که همه ی کاربران هر چه بیشتر و راحت تر از این امکانات بهره مند شوند. مثلا در در مورد گوگل ادوردز، این کمپین با خلق ایده هایی حداقل ترین هزینه ها را ایجاد کرده است! یعنی مثلا فقط با کلیک بر روی لینک وب سایت و ورود مخاطب به سایت شما ، مبلغی بابت هر ورودی کم خواهد کرد و اینگونه نیست که مثلا بابت زمان نمایش مشخصی از تبلیغات، فلان قدر هزینه از شما گرفته شود. همین ایده باعث میشود هر فرد با هر میزان هزینه ای که دارد، بتواند از این امکانات استفاده کند ، که این مسیله ، کاربر محور بودن پایه و اساس شرکت گوگل را نشان میدهد.

کانتنت نگار با خدمات تولید محتوامتنی و تولید محتوا تصویری یا موشن گرافی و تولید محتوا صوتی (پادکست) و خدمات طراحی گرافیکی و تبلیغات یکی از بارزترین موسسات در تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز می باشد. گوگل ادوردز یک از خدمات خاص گوگل در تبلیغات کلیکی می باشد که شما با پرداخت هزینه تبلیغ سایت خود را به کاربرانی که دنیال خدمات مرتبط با سایت شما هستند معرفی میکند.

ما ۲۴ ساعته آنلاین هستیم تماس بگیرید

کانتنت نگار بزرگترین مرجع ارائه خدمات تولید محتوا صوتی تصویر و طراحی و مارکتینگ

کافی ست در وب سایت با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره موبایل ثبت نام کرده و سفارش تولید محتوای خود را ثبت کنید تا  زیر 3 دقیقه با شما تماس گرفته شده و بصورت رایگان فاکتور خود را دریافت نمائید. ثبت سفارش و صدور فاکتور رایگان است.

بنابراین در حالت کلی توسط این روش تبلیغاتی، وب سایت شما با سرچ کردن کلمات از پیش تعیین شده توسط شما ، در صفحه ی اول سرچ مربوط به آن کلمه نمایش داده میشود و یا حتی دربهترین حالت به لینک اول گوگل نیز میرسد ، حتی به این نکته نیز توجه کنید که با وجود وب سایت شما در صفحه ی اول گوگل ، حتی اگر افراد وارد سایت شما نیز نشوند باز هم برای چند ثانیه برند و مشخصات شما را خواهند دید و توسط تکنیک های بصری که در بخش های دیگر مفصلا در مورد آن ها صحبت کرده ایم، به مرور در ذهن میلیون ها مخاطب ماندگار خواهید شد و جالب این جاست که درواقع بابت این ترفند هیچ هزینه ای هم نمیپردازید، بلکه تنها هزینه ی شما با ورود هر مخاطب به وب سایتتان ایجاد خواهد شد. چنین هزینه ی اندکی بابت خدماتی به این وسعت ، به نوبه ی خود واقعا استثنایی است و بازخورد فوق العاده ای خواهد داشت.

اما به این توجه کنید که طراحی استراتژی کمپین تبلیغاتی بر اساس سلیقه ی گوگل، و توجیه کامل نسبت به اصل اهمیت کیفیت تبلیغات و سیستم های مزایده ای و کلیکی، کار ساده ای نیست و حتما باید این کار را به متخصصین تبلیغات ادوردزی بسپارید که دارای تجربیات بالایی در این زمینه و دارای اطلاعات کاملی نسبت به هر کسب و کار هستند و در واقع میتوانند مزایب و معایب این روش تبلیغاتی را نسبت به نیاز های شما به صورت اصولی نقد و بررسی کنند و مشاوره درستی به شما بدهند ، در غیر این صورت نتیجه ی حاصله فقط از دست رفتن زمان و هزینه خواهد بود.

موسسه ی کانتنت نگار جهت تصمیم گیری درست و اجرای صفر تا صد کمپین های تبلیغاتی در گوگل ادوردز از جمع آوری کیوورد های کلیدی و ایجاد استراتژی اصولی کمپین های تبلیغاتی گرفته تا رفع مشکلات پرداختی بخاطر محدودیت های جغرافیایی و ... برای هر نوع کسب و کاری ، آماده راهنمایی و خدمات رسانی در اسرع وقت به شما عزیزان است. حتما برای یکبار هم که شده از امکانات بزرگترین کمپانی تبلیغاتی دنیا بهره مند شوید. ما مفتخریم با حداکثر میزان کیفیت اجرای این خدمات، مسیر بهره مندی از این روش ویژه را برای شما هموار تر کنیم. پس هم اکنون درخواست خود را ثبت کنید تا مشاورین و متخصصین ما تا کسب نتیجه ی نهایی همراهتان باشند.

  • با کمترین هزینه ی ممکن نسبت به سایر روش های تبلیغاتی میتوانید شروع کنید.
  • میتوانید میزان هزینه ی ورودی برای هر مخاطب هدف را خودتان تعیین کنید.
  • گزارش کلمات و کیوورد هایی که بیشترین ورودی ها را برای شما داشته اند.
  • پرداخت فقط زمانی که مشتری از طریق لینک وارد سایت میشود.
  • گزارش منظم و دقیق ورودی ها توسط خود کمپانی گوگل.
  • مشاهده ی بازدهی در سریع ترین زمان ممکن.

با ده هزار تومان روزانه هم میتوانید شروع کنید! درست شنیدید فقط 10 هزار تومان

کانتنت نگار بزرگترین مرجع ارائه خدمات تولید محتوا صوتی تصویر و طراحی و مارکتینگ