کانتنت نگار
مشاور شما در دیجیتال کانتنت نگار
۰۹۱۹۰۹۷۳۵۹۴
محتوا نگاران کانتنت نگار
سفارش تولیدمحتوا شرکت رنگارنگ آریا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت واردات کاغذ ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت ایمان صنعت ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت مداد رنگی احمد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت پلاستیک صنعت ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت پوشاک خانواده ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت تجاری آریا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت البرز دارو صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت قالی مشهد صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا وب سایت هستی صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا خدمات شستشو خودرو صدور فاکتور شد
سفارش تولیدمحتوا شرکت اب معدنی وانا صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت یزد خدمات صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت تعمیرات موبایل صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت خودرو یزد صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت خودرو یزد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت تعمیرات موبایل ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت یزد خدمات ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت اب معدنی وانا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا خدمات شستشو خودرو ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا وب سایت هستی ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت قالی مشهد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت البرز دارو ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.

خدمات رپورتاژ آگهی

درج رپورتاژ آگهی دائمی، شروع ایده موتور جستجوی گوگل!

در تعریفی کلی میتوان گفت: رپورتاژها، متن هایی در قالب خبر و گزارش هستند که از طرف تیم های تبلیغاتی تهیه می‌شوند و هدف اصلی آنها معرفی و انتشار اتفاقات کسب و کار شما و نشر محتوایی از (محصولات و خدمات جدید)، در اینترنت و اکثر رسانه‌ها است. از این طریق کسب و کار شما را به افراد زیادی معرفی می‌کنند و با قرار دادن لینک سایت خود در این متن ها، مشتریان و افراد علاقه مند به کسب و کارهای مربوطه را به سایت های مرجع دعوت میکنند. رپورتاژ ها معمولا در سایت های پربازدیدی انتشار پیدا میکنند پس جز قسمت های مهمی از روابط عمومی و تولید محتوا اختصاصی خبری در فضای مجازی محسوب میشوند به همین دلیل در ایجاد ترافیک ورودی سایت ها و سئو سایت به شدت تاثیرگذار خواهند بود.

 

اصولا در تهیه متن یک رپورتاژ آگهی استاندار، میبایست اکثر نکات و تکنیک هایی که برای نوشتن یک متن و محتوا خبری متناسب با سئو حرفه ای استفاده میشود، در نظر گرفته شود زیرا وجود قدرت سئو باعث نشان داده شدن هر چه بیشتر محتوای رپورتاژ آگهی تهیه شده توسط شما به افراد خواهد شد و در نتیجه میزان مخاطبان وردی به سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد و متعاقبا فروش و استفاده از خدمات ارائه شده توسط شما، نسبت به قبل، تغییرات چشمگیری خواهد داشت.  کانتنت نگار با نویسندگان حرفه ای و متخصص در تولید محتوا سئو شده متنی بهترین متن رپورتاژ آگهی برای خدمات و سایت و کسب و کارتان تحریر و برای شما نشر میدهیم!

ما ۲۴ ساعته آنلاین هستیم تماس بگیرید

کانتنت نگار بزرگترین مرجع ارائه خدمات تولید محتوا صوتی تصویر و طراحی و مارکتینگ

کافی ست در وب سایت با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره موبایل ثبت نام کرده و سفارش رپورتاژ آگهی خود را ثبت کنید تا  زیر 3 دقیقه با شما تماس گرفته شده و بصورت رایگان فاکتور خود را دریافت نمائید.ثبت سفارش و صدور فاکتور رایگان است.

 

اگر برای نگارش متون رپورتاژ آگهی ، نکاتی از سئو نمی‌دانید بهتر است از نگارش متن رپورتاژ آگهی خودداری کنید و متن رپورتاژ آگهی خود را به افراد و موسسه هایی که متخصص در این زمینه هستند بسپارید چرا که اگر شما متن های بی‌کیفیت و غیراستانداردی از رپورتاژ آگهی را در سایتهای مختلف انتشار بدهید نه تنها به کسب و کار خود کمکی نکرده اید بلکه دچار مشکلاتی نیز خواهید شد و اعتبار خود را به مرور نزد مخاطبان از دست خواهید داد و آن ها دیگر به رپورتاژ آگهی شما توجهی نخواهند داشت. بنابراین اولویت اول در تهیه متن رپورتاژ آگهی میزان کیفیت آن ها است. شما با هزینه رپورتاژ آگهی بسیار کم می‌توانید به راحتی یک متن رپورتاژ آگهی با کیفیتی را داشته باشید پس ریسک نکنید و با اتفاقاتی پیش پا افتاده هزینه های کلانی برای خود ایجاد نکنید. ضرورت این مدل تبلیغات رپورتاژ آگهی را جدی بگیرید، وقت را از دست ندهید و همین الان اقدام به تهیه این متن ها کنید.

کانتنت نگار با تیمی قوی از تولید محتوای تبلیغاتی تا درج آن ها به عنوان رپورتاژ آگهی های اساندارد در بیش از صد سایت برتر حال حاضر ایران، مفتخر است تا این مسیر را هر چه بیشتر برای شما هموار تر بکند. معیار همیشگی انتخاب سایت های میزبان جهت درج رپورتاژ آگهی  در تیم ما، بررسی رتبه این سایت ها در الکسا، میزان اتوریتی (عددی است که کیفیت سایت و قدرت دامنه و رابط کاربری صفحات سایت را نشان میدهد)، سن دامنه سایت ها، و صد البته توجه اساسی به نوع نگارش و اصول سئو، بوده است. پس شروع کنید و بابت کیفیت محتوا و اثرگذاری آن ها خیالتان راحت باشد.

 

زمان و هزینه، دو تفاوت مهم بین رپورتاژ آگهی و بک لینک شاید شباهت کارایی بین این دو، چنین سوالی را برای شما بوجود آورده باشد که آیا تفاوتی بین این دو وجود ندارد؟! در جواب باید گفت قطعا این دو با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند ولی در این مطلب دو مورد از تفاوت های اصلی بین بک لینک با رپورتاژ آگهی را مطرح میکنیم تا به سوال شما به طور کلی جواب داده باشیم. همانطور که میدانید بک لینک برای افزایش رتبه سایت و همچنین بازدید بیشتر افراد، بسیار قدرتمند تر از رپورتاژ آگهی عمل میکند اما یکی از مشکلات این روش، محدودیت زمانی آن است و شما نمی‌توانید از بک لینک‌ها برای مدت زمان طولانی جهت بهبودی سئو سایت خود استفاده کنید اما در روش رپورتاژ آگهی شما قادر خواهید بود به صورت دائمی به سئو سایت خود کمک کنید و بدون هیچ محدودیت زمانی به تبلیغات و معرفی برند خود بپردازید.

پس نتیجه ی این محدودیت‌های زمانی باعث تغییر در هزینه‌های این خدمات خواهد شد . در روش بک لینک شما باید به صورت دوره ای هزینه ی این خدمات را پرداخت کنید اما در روش رپورتاژ آگهی چون تبلیغات شما به صورت دائمی است، شما با پرداخت فقط یکبار هزینه می‌توانید مادام العمر از این روش استفاده کنید پس قطعا بسیار جذاب و مقرون به صرفه خواهد بود. لازم به ذکر است که هزینه ی عمده ی شما در روش رپورتاژ آگهی، فقط برای تهیه متن استاندارد و سئو شده خواهد بود و آن را نیز با هزینه ی کمی میتوانید تهیه کنید. این دو مورد اساسی ترین تفاوت بین این دو روش است. هم اکنون برای راهنمایی های بیشتر با ما در ارتباط باشید.

ریپورتاژ، محتوای مورد علاقه ی گوگل

کانتنت نگار بزرگترین مرجع ارائه خدمات تولید محتوا صوتی تصویر و طراحی و مارکتینگ