کانتنت نگار
مشاور شما در دیجیتال کانتنت نگار
۰۹۱۹۰۹۷۳۵۹۴
محتوا نگاران کانتنت نگار
سفارش تولیدمحتوا شرکت رنگارنگ آریا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت واردات کاغذ ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت ایمان صنعت ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت مداد رنگی احمد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت پلاستیک صنعت ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت پوشاک خانواده ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت تجاری آریا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت البرز دارو صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت قالی مشهد صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا وب سایت هستی صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا خدمات شستشو خودرو صدور فاکتور شد
سفارش تولیدمحتوا شرکت اب معدنی وانا صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت یزد خدمات صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت تعمیرات موبایل صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت خودرو یزد صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت خودرو یزد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت تعمیرات موبایل ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت یزد خدمات ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت اب معدنی وانا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا خدمات شستشو خودرو ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا وب سایت هستی ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت قالی مشهد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت البرز دارو ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.

روتوش عکس

ایجاد تصاویر و رفع نواقصی که حتی با دوربین های حرفه ای نیز قابل انجام نیستند.

بطور کلی روتوش یعنی ترمیم، ترمیم تمام مشکلات یک تصویر که باعث می شوند امتیاز یک عکس یا یک ویدیو پایین بیاید، متاسفانه امروزه تصور ما از روتوش یک تصویر، به معنای صاف ، تخت نمودن و زیبا سازی عکس چهره یا صرفا نورپردازی یک فایل ویدیویی است ، اما واقعیت چیز دیگری است.خدمات تولید محتوا در کانتنت نگار با بکارگیری طراح متخصصی زبر دست و با تجربه در حوزه تولید محتوا متنی و طراحی گرافیکی خدمات خاص و برجسته ای را برای شما کاربران عزیز ازجمله روتوش عکس و ویرایش ویدیو با هزینه تولید محتوا مقرون بصرفه و اقتصادی محیا نموده است.

درعمل عکاسی و فیلم برداری و ایجاد یک تصویر به همان اندازه که دوربین، لنز، نورپردازی و لوکیشن مهم میباشد، روتوش عکس و عملیات ادیت روی تصویر خام، میتواند نواقص نورپردازی و دوربین یا عکاسی را پوشش دهد. پس در نتیجه روتوش عکس فقط به معنای زیباسازی تصویر نیست ، بلکه اعمال هر نوع تغییری روی تصویر که از بازسازی و رفع نواقص گرفته، تا نورپردازی و حتی اضافه کردن جزییاتی به آن را، روتوش عکس میگویند. ریتاچ یا روتوش عکس برای هر نوع تصویری دارای شرایط مختلفی میباشد مثلا روتوش روی تصویر چهره با روتوش روی یک عکس محصول صنعتی کاملا متفاوت است. یا ادیت یک فایل ویدیویی گرفته شده از فضایی باز با تصویری که از یک شخص در یک محیط بسته فیلم برداری شده قطعا متفاوت خواهد بود. پس شخص روتوش گر و متخصص در زمینه ی ادیت باید با توجه به تکنیک ها و اصولی که یاد گرفته است و با استفاده از ابزار های متنوع که هر کدام در بخش مختلفی دارای کارایی خاصی است، تمام موارد را برطرف کند. کانتنت نگار با کیفیت ترین خدمات را با بکارگیری طراحان متخصص تصویر با هزینه روتوش عکس مقرون بصرفه بصورت 24 ساعته ارئه خدمات مینماید.

ما ۲۴ ساعته آنلاین هستیم تماس بگیرید

کانتنت نگار بزرگترین مرجع ارائه خدمات تولید محتوا صوتی تصویر و طراحی و مارکتینگ

کافی ست در وب سایت با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره موبایل ثبت نام کرده و سفارش روتوش عکس خود را ثبت کنید تا  زیر 3 دقیقه با شما تماس گرفته شده و بصورت رایگان فاکتور خود را دریافت نمائید. ثبت سفارش و صدور فاکتور رایگان است.

حال باید به این نکته توجه کرد که کاتالوگ با بروشور تفاوت هایی دارد، اصلی ترین عاملی که این تفاوت را ایجاد میکند، نوع و استراتژی محتوایی است که در هر کدام مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین کاتالوگ کتابچه یا سندی است که تمامی محصولات و خدماتی که توسط شرکتی ارائه میشود را شامل میشود، درحالی که بروشور سندی کوتاه هست که اطلاعات مختصری درباره ی یک شرکت و گلچینی از محصولات و خدمات آن را در بر میگیرد.

روتوش عکس دارای ابزارهای مختلفی است که حرفه ای ترین آنها توسط نرم افزار ادوبی انجام میشود مثل فتوشاپ، پریمیر، افترافکت و... پس برخلاف باور حال حاضر که ادیت روی عکس و تصاویر ویدیویی را کاری ساده و بدون مهارت خاصی تلقی میکنند ، و این وضع نیز بخاطر خدمات ساده و صرفا رباتیک برنامه های رایگان و پیش پا افتاده موبایلی که بدون توجه به شرایط خاص یک تصویر، فقط از الگوهایی که در برنامه نویسی آن ها تعریف شده اند، پشتی بانی میکنند، بوجود آمده است. عمل روتوش عکس و ویرایش ویدیو مهارتی است حرفه ای ، که توسط یک متخصص آموزش دیده در این زمینه و توسط نرم افزارهایی صورت میگیرد که به صورت حرفه ای فقط برای این کار تهیه و تنظیم شده اند و اصولی انجام دادن آن مخصوصا در بحث کسب و کار ها به حرفه ای تر دیده شدن شما بسیار کمک خواهد کرد. کانتنت نگار با استخدام طراحان متخصص با اخذ ازمون پیچیده درحوزه طراحی گرافیکی ما با تسلط کامل به تمامی ابزار های حال حاضر در زمینه ویرایش تصاویر و با داشتن مهارت و تجربه چندین ساله ، آماده هر مدل همکاری در بخش های مختلف روتوش و ادیت پروژه های شما اعم از عکس و تصاویر ویدیویی ، با نازلترین قیمت ها و با کیفیت ترین خروجی های حاصله، هستند. در کمترین زمان ممکن تغییرات خود را اعمال کنید.

به عنوان سخن آخر، هرچقدر دوربین شما پیشرفته و مدرن باشد بازهم در تشخیص اجزای مهم یک صحنه دچار خطا و اشتباه خواهد شد و به اصطلاح نمیتواند به صورت دقیق آن چه که در ذهن شما وجود دارد را روی تصویر پیاده کند. برای تشخیص بخش های مهم یک صحنه تجربه هنری نیاز است که متاسفانه دوربین های عکاسی و فیلم برداری از آن بی بهره اند. با این اوصاف بی برو بگرد به روتوش عکس و ویرایش ویدیو نیاز پیدا خواهید کرد .پس یکبار برای همیشه ضرورت وجود تصاویر حرفه ای را جدی بگیرید و کار را به کاردان بسپارید. با ورود به بخش نمونه تصاویر و ویدیو های روتوش و ادیت شده توسط تیم کانتنت نگار، با مشاوران ما در ارتباط باشید و برای حرفه ای تر شدن کسب و کارتان ، دیگر تعلل نکنید.

روتوش عکس و ویرایش ویدیو ، کم هزینه ترین خدمات تولید محتوا برای ساخت تصاویر حرفه ای

کانتنت نگار بزرگترین مرجع ارائه خدمات تولید محتوا صوتی تصویر و طراحی و مارکتینگ