کانتنت نگار
مشاور شما در دیجیتال کانتنت نگار
۰۹۱۹۰۹۷۳۵۹۴
محتوا نگاران کانتنت نگار
سفارش تولیدمحتوا شرکت رنگارنگ آریا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت واردات کاغذ ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت ایمان صنعت ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت مداد رنگی احمد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت پلاستیک صنعت ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت پوشاک خانواده ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت تجاری آریا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت البرز دارو صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت قالی مشهد صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا وب سایت هستی صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا خدمات شستشو خودرو صدور فاکتور شد
سفارش تولیدمحتوا شرکت اب معدنی وانا صدرو فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت یزد خدمات صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت تعمیرات موبایل صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت خودرو یزد صدور فاکتور شد
سفارش تولید محتوا شرکت خودرو یزد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت تعمیرات موبایل ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت یزد خدمات ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولیدمحتوا شرکت اب معدنی وانا ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا خدمات شستشو خودرو ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا وب سایت هستی ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت قالی مشهد ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.
سفارش تولید محتوا شرکت البرز دارو ثبت شد و در انتظار بررسی می باشد.

طراحی کاتالوگ و بروشور

با مقرون بصرفه ترین هزینه طراحی در بهترین زمان، با مخاطب ارتباط بگیرید.

رشد یک کسب و کار و تکامل یک برند و گسترش محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهد به مشتریانش بستگی دارد و مشتری یان نیز برای تصمیم گیری نیازمند اطلاعات کامل و در عین حال جامعی هستند. هنر طراحی گرافیکی و بصری به علت درگیر کردن بیشتر مخاطب و ماندگاری بالا در ذهن او یکی از روش‌های موثر ارائه اطلاعات کسب و کار شما ست که از تکنیک های گوناگونی برای این کار استفاده میکند.تولید محتوا موشن گرافیی نیز یکی از تکنیک ها خاص در ارائه اطلاعات مفید و دقیق از کسب و کار و خدمات شما برای مشتریان است.

دو مورد از گزینه های بسیار مهم و تاثیر گذار در تبلیغات بصری، طراحی کاتالوگ یا طراحی بروشور خواهد بود.طراحی کاتالوگ یا بروشور، با ترکیب و چیدمان هوشمندانه و خلاقانه ،رنگ ها ، تصاویر، متن ها و حتی نمودار ها و رابط کاربری قوی به عنوان یکی دیگر از مهم‌ترین ابزارهای تبلیغاتی و برندینگ در کسب و کار ها، اطلاعاتی اساسی و کاربردی از قبیل معرفی محصول یا خدماتی که ارایه میشود، توضیحات در باره ی آن ها، اطلاعات تماس و... را در کمترین زمان ممکن با بهترین جلوه های بصری و تصاویر مربوطه، به طور مرتب و در دسته بندی های منظم به مخاطبان معرفی می نماید. کانتنت نگار با بکاگیری طراحان متخصص و با تجربه و زیردست از سرتاسر کشور در بستر کانتنت نگار خدمات طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور را با تولید محتوا اختصاصی و طراحی موشن گرافی با هزینه طراحی مقرون بصرفه با نازلترین قیمت ارائه خدمات می نماید. کافی ست یکبار از خدمات طراحی کاتالوگ بهرمند شوید و تجربه کنید.

ما ۲۴ ساعته آنلاین هستیم تماس بگیرید

کانتنت نگار بزرگترین مرجع ارائه خدمات تولید محتوا صوتی تصویر و طراحی و مارکتینگ

کافی ست در وب سایت با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره موبایل ثبت نام کرده و سفارش طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور خود را ثبت کنید تا  زیر 3 دقیقه با شما تماس گرفته شده و بصورت رایگان فاکتور خود را دریافت نمائید. ثبت سفارش و صدور فاکتور رایگان است.

حال باید به این نکته توجه کرد که طراحی کاتالوگ با طراحی بروشور تفاوت هایی دارد، اصلی ترین عاملی که این تفاوت را ایجاد میکند، نوع و استراتژی محتوایی است که در هر کدام مورد استفاده قرار میگیرد. بنابر کاتالوگ کتابچه یا سندی است که تمامی محصولات و خدماتی که توسط شرکتی ارائه میشود را شامل میشود، درحالی که بروشور سندی کوتاه هست که اطلاعات مختصری درباره ی یک شرکت و گلچینی از محصولات و خدمات آن را در بر میگیرد.

قطعا از اهمیت و ضرورت تولیدمحتوای  تبلیغات بصری و تاثیرات آن روی کسب و کارها و تعامل هر چه بیشتر با مخاطبان آگاه هستید، پس با اعتماد به تیم گرافیست کانتنت نگار که تشکیل شده از اشخاص و تیم های حرفه ای در سطح کشور هستند، برای رسیدن به جایگاهی مستحکم تر در بازار های پر رقابت امروزی ، پیشرو باشید.با مشاوره رایگان طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور ، با طراحان موسسه ی ما به صورت مستقیم در ارتباط خواهید بود تا به منظور رسیدن به طرح های مد نظرتان، اقدامات لازم را انجام دهند.

ایجاد یک کاتالوگ و بروشور ایده آل با تولید محتوای هدفمند حتما باید با شناسایی اهداف و بودجه مدنظر، ایده های خلاقانه، در نظر گرفتن انتظارات پرسونای خریدار، انتخاب تصاویر حرفه ای و استفاده هدفمند از آن ها و از همه مهم ترانتخاب تیم متخصص برندینگ حرفه ای شروع شود. با دنبال کردن این مراحل در موسسه ی کانتنت نگار زیر نظر تیم مدیریتی ویژه، روند طراحی گرافیکی خاص و با کیفیت و نتیجه مطلوبی خواهید داشت. طراحی اصولی بروشور و طراحی کاتالوگ زمانی که به درستی اجرا شود، باید ارزش زیادی به برند شما، اثرگذاری هر چه بیشتر روی مخاطب و در نهایت به فروش اضافه کند، به اصطلاح، حتما باید نتیجه ی مطلوب به مرور حاصل شود. با ورود به بخش نمونه طراحی کاتالوگ و طراحی برشور های طراحی شده درموسسه ی ما بیشتر با میزان کیفیت و خلاقیت گرافیست های ما آشنا میشوید.

مختصر و مفید مثل طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور

کانتنت نگار بزرگترین مرجع ارائه خدمات تولید محتوا صوتی تصویر و طراحی و مارکتینگ